Новина детально
28 січня 2017 р.

Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип"

    Як відомо, наша збірна команда знаходиться в дивізіоні "Трофі", другому за силою дивізіоні Європи. Посівши перше місце даного дивізіону у нас є шанс перейти до вищого дивізіону "Чемпіоншип". Хотілося б більш детально розповісти про чемпіонат з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років в дивізіоні "Чемпіоншип", потрапити в який ми так прагнемо.

    Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип" допомагає забезпечити високу якість міжнародних змагань у віковій категорії, яка надзвичайно важлива для розвитку гравця.

   Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип", пройде з 25 березня по 2 квітня 2017 року м Бухарест (Румунія). У чемпіонаті візьмуть участь 8 команд з Іспанії, Румунії, Португалії, Росії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Швейцарії.

    У чвертьфіналі, який відбудеться 26 березня 2017 року, суперники розподілені таким чином:

Іспанія - Швейцарія;

Румунія - Бельгія;

Португалія - ​​Нідерланди;

Росія - Німеччина.

   Команда, яка зайняла перше місце на чемпіонаті Європи в дивізіоні "Чемпіоншип", буде допущена до участі в чемпіонаті світу серед молодіжних команд до 20 років "Трофі-2017", який відбудеться в Уругваї з 25 серпня по 10 вересня.


 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ