Новина детально
28 січня 2017 р.

Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип"

    Як відомо, наша збірна команда знаходиться в дивізіоні "Трофі", другому за силою дивізіоні Європи. Посівши перше місце даного дивізіону у нас є шанс перейти до вищого дивізіону "Чемпіоншип". Хотілося б більш детально розповісти про чемпіонат з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років в дивізіоні "Чемпіоншип", потрапити в який ми так прагнемо.

    Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип" допомагає забезпечити високу якість міжнародних змагань у віковій категорії, яка надзвичайно важлива для розвитку гравця.

   Чемпіонат Європи з регбі-15 серед молодіжних команд до 20 років, дивізіон "Чемпіоншип", пройде з 25 березня по 2 квітня 2017 року м Бухарест (Румунія). У чемпіонаті візьмуть участь 8 команд з Іспанії, Румунії, Португалії, Росії, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Швейцарії.

    У чвертьфіналі, який відбудеться 26 березня 2017 року, суперники розподілені таким чином:

Іспанія - Швейцарія;

Румунія - Бельгія;

Португалія - ​​Нідерланди;

Росія - Німеччина.

   Команда, яка зайняла перше місце на чемпіонаті Європи в дивізіоні "Чемпіоншип", буде допущена до участі в чемпіонаті світу серед молодіжних команд до 20 років "Трофі-2017", який відбудеться в Уругваї з 25 серпня по 10 вересня.


 
OLD PRAGUE HAM 2017
10 березня 2017 г.
До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова

Відео галерея до новини «До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова».

03 лютого 2017 г.
Кубок Закарпаття з регбі на снігу

Відео галерея до новини «Кубок Закарпаття з регбі на снігу».

 
Старший склад РК Пегас провів спільне тренування з ДЮСШ Бориспіль на стадіоні Спартак