Новина детально
13 листопада 2016 р.

Чемпіоном Молодіжної ліги України стала «Академія»

12 листопада в Одесі відбувся фінальний матч молодіжної першості країни.

"Академія" в протистоянні з "Політехніком" здобула упевнену перемогу. Підопічні Олега Осадчого не зуміли реалізувати перевагу володіння м'ячем велику частину часу. "Політехніки" активніше почали, відігравали чужі коридори і домінували в сутичці, але не реалізували усі створені моменти. 

Перехопивши ініціативу, "Академія" відкрила рахунок зустрічі, спробою відзначився Борис Бовсуновський. Проте, опоненти швидко вийшли вперед завдяки двом точним ударам зі штрафного. Під завісу першого тайму "академіки" відповіли спробою з реалізацією і захопили лідерство по рахунку і грі, яке вже не віддавали суперникам до фінального свистка.

У другій сорокахвилинці номінальні господарі організували ще три спроби з двома конверсіями. "Політехніки" не опустили руки і боролися до самого кінця. У результаті знайшли шпарину в обороні суперників і приземлили "овального" в заліковому полі. Точна реалізація принесла "синьо-чорним" ще два очки. Яскраве протистояння і перемога "Академії" у матчі і молодіжному чемпіонаті України.

"Академія" (12) 31: 13 (6)  "Політехнік"

Спроби: Бовсуновський, Чуйко, Царин, Муляревич, Чернобай - Продіус;

Реалізації: Матківський- 3 - Примушенецький;

Штрафні: немає - Примушенецький-2

credo63.com

 
OLD PRAGUE HAM 2017
10 березня 2017 г.
До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова

Відео галерея до новини «До кінця березня Львівська федерація регбі планує запустити програму «Регбі-5» у 18 школах м. Львова».

03 лютого 2017 г.
Кубок Закарпаття з регбі на снігу

Відео галерея до новини «Кубок Закарпаття з регбі на снігу».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі