Новина детально
07 листопада 2016 р.

4-5 листопада збірна України U-16 у Львові провела тест-матчі з командою Литви

Клуб «Київ-Дарниця» на чолі з тренером Андрійом Коваленко був представлений 13 гравцями: нападники - Володимир Федорець, Ілля Ботнарюк, Михайло Олексик, Максим Міхєєв, Данило Коровін, Микола Коваленко (капітан команди), Вадим Ніщимний; півзахисники - Артем Єфременко, Ілля Швиденко; захисники - Владислав Цвік, Микола Карасевич, Владислав Дородько та Владислав Кабанець. Також в збірній мали змогу проявити себе гравці з Рівного, Львову та Івано-Франківська.

Перший поєдинок видався дуже напруженим - гості одразу перейшли до атакуючих дій, але потужна сутичка українців почала набирати оберти та на 12-й хвилині матчу затяжний штурм нападаючих заліковки суперника завершився спробою, яку зробив Володимир Федорець. Не давши оговтатися від першого штурму, українська команда переходить у другий, та після виграшу чужої сутички у заліковку продерся Микола Коваленко - 10:0. У другому таймі українські регбісти домінували на полі та зробили ще одну спробу (Микола Карасевич) та Данило Гапон забив штрафний та реалізацію. В підсумку 20:0 - перемога України.

У другому матчі тренери дали змогу пограти якомога більшій кількості претендентів на місце в збірну. Поєдинок пройшов в запеклій боротьбі з великою кількістю силової боротьби. У підсумку переможця не було виявлено – бойова нічия 3:3 (відзначився зі штрафного Данило Гапон).

rugby-kiev.com.ua 

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.