Новина детально
01 листопада 2016 р.

Зураб Кікачеішвілі: "Хлопці билися на полі до останньої секунди"

Головний тренер "КРЕДО-1963" поділився емоціями після перемоги над харківським "Олімпом".

"Після домашньої поразки на мені і на усій команді лежала велика відповідальність. Хотіли довести, що ми гідні суперники і прохідних ігор з нами бути не може. Також важливо було повернути довіру уболівальників".

"Вдячний команді за перемогу. Хлопці билися на полі до останньої секунди і відіграли без замін. Я радий, що пліч-о-пліч з гравцями ми проявили характер і показали себе справжньою командою. Виграли фінальний матч і, так би мовити, грюкнули дверима наостанок".

"Окреме спасибі Олегу Етнаровичу, Віталію Етнаровичу, Владиславу Булгакову і їх друзям, які приїхали підтримати нас в Харків. "КРЕДО-1963" - обличчя регбі Одеси і ми раді привезти додому перемогу".

"КРЕДО-1963" здобув виїзну перемогу над " Олімпом" з рахунком 10:13, поступився в домашньому матчі 8:42 і завоював срібні нагороди чемпіонату України.

Credo63.com


18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.