Новина детально
01 жовтня 2016 р.

«КРЕДО-1963 - «Політехнік»- 72:8

Одесити в домашніх стінах впевнено переграли київський «Політехнік». «Кредовці» повністю контролювали м'яч походу зустрічі і домінували на полі.

У першому таймі господарі організували сім заметів і точно виконали дві реалізації. Кияни провели більшість часу в захисті і не зуміли набрати не єдиного очка (39: 0).

Другий тайм пройшов за сценарієм «КРЕДО». Провівши ряд замін регбісти з Південної Пальміри організували ще п'ять спроб з чотирма конверсіями. «Політехніку» вдалося набрати очки зі штрафного і відзначитися приземленням.  Переконлива перемога «КРЕДО-1963» з рахунком 72:8.

«КРЕДО-1963» (39) 72: 8 (0) «Політехнік»

Спроби: Матківський (2), Чайка (10, 44), Делієргиев (13, 35), Адеев (22), Гуленко (28), Кобилянський (39), Джгереная (55, 59), Підганяк (57), Безуглий ( 66) - Сивко (72);
Реалізації: Делієргиев (2, 11), Безуглий (45, 56, 58, 67) - немає;
Штрафні: немає - Шашеро (63).