Новина детально
29 червня 2016 р.

Проект «Регбі-5» планують запустити ще в чотирьох районах Кривого Рогу

Такий вид спорту в нашому місті з'явився рівно 10 років тому, а привіз його відомий в Україні майстер спорту Віктор Мельничук.

Навесні цього року в Кривому Розі впровадили проект «Регбі-5», мета якого - привернути до спорту дітей. «Запозичили ідею у колег з Одеси і Харкова. Проект унікальний тим, що цей повністю безконтактний вид спорту зберігає всі кращі моменти від дорослого регбі: колективних дух, єдність, комунікацію. Він не такий травмонебезпечний », - пояснюють гості.

 Такий успіх проекту зобов'язує його розширюватися і зараз організатори роблять все для того, щоб запустити «Регбі-5» ще в чотирьох районах. Планують залучити до участі 16 шкіл і відкрити дитячу регбійну лігу.

До слова, у 2016 році спортсмени виграли Східну зону з регбі-7, вийшли в фінал, а вже 10 липня їдуть в Івано-Франківськ, адже на кону Суперліга.

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі