Новина детально
27 березня 2016 р.

Результати чемпіонату Європи з регбі-15 серед юніорів до 18 років в дивізіоні "CHAMPIONSHIP"

    У Лісабоні (Португалія) завершився чемпіонат Європи з регбі-15 серед юніорів до 18 років. Ми вже повідомляли про підсумки змагань в дивізіоні "TROPHY", де виступала збірна команда України. Нижче наведені результати змагань в дивізіоні "CHAMPIONSHIP". Чемпіоном Європи стала збірна юніорська команда Франції. Молоді французькі регбісти впевнено пройшли турнірний шлях, виграючи у своїх суперників з перевагою щонайменше 42 ігрових очок (Франція-Іспанія 56-14, Франція-Бельгія 62-3, фінальна гра Франція-Грузія 42-0). Срібний призер - юніори Грузії. Третє місце у команди Португалії, яка в грі за 3-4 місця з рахунком 15-10 здолала бельгійців (4 місце). Іспанці, вигравши у команди Німеччини 29-10 стали п'ятими, у німецької команди 6 місце. Команди Росії та Румунії, ще недавно входили в групу лідерів європейського юніорського регбі, програвши свої чвертьфінальні та півфінальні ігри, тільки в грі між собою доводили своє право грати в наступному році в дивізіоні найсильніших юніорських регбійних команд Європи. Росіяни, перемігши з рахунком 12-0, все ж зайняли 7 місце, а ось команда Румунії, яка програла всі ігри і зайняла в підсумку останнє 8 місце, наступного року своїм місцем в дивізіоні "CHAMPIONSHIP" поступиться переможцеві змагань чемпіонату в дивізіоні "TROPHY" збірній команді Польщі.


18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.