Новина детально
26 листопада 2015 р.

Спортивний захід «РОЗМИНКА ЧЕМПІОНА»

    27 листопада 2015 року «Федерація регбі Рівненської області» спільно з комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради проводить спортивний захід «РОЗМИНКА ЧЕМПІОНА» на базі середньої школи № 10 міста Рівне на честь відкриття секції з регбі. Регбісти Рівного завітають до школи з програмою «РОЗМИНКА ЧЕМПІОНА» та продемонструють майстер-клас з регбі для школярів, після чого буде урочиста передача спортивного інвентаря для розпочинання роботи секції з регбі за європейською програмою "ЗІГРАЙ В РЕГБІ". І вже у грудні цього року, на свято Святого Миколая, школярі зможуть прийняти участь у змаганнях з регбі-5.

    Той факт, що знайомити учнів з грою овальним м`ячем буде шкільний вчитель з фізичної культури підкреслює, що регбі є простою грою для  всіх. У Рівному дана програма запроваджується вперше. Сподіваємось, що вже в недалекому майбутньому і інші вчителі фізкультури загальноосвітніх шкіл підключаться до розвитку олімпійського виду спорту РЕГБІ.


 
16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

08 серпня 2020 г.
ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «ALLAVLOG про жіноче регбі у Львові. Тренуємось з РК «Левиці» (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)