Новина детально
19 квітня 2015 р.

Спогади про перебування юніорської збірної з регбі-15 у Франції.

    «Слава Україні! Молодці!» - скандують представники української діаспори. Радісні обличчя дітей, неповторна аура, атмосфера перемоги - все це супроводжувало виступ юніорської збірної на чемпіонаті Європи з регбі-15, який проходив у мальовничому місті Тулуза у Франції.

    Не будемо зупинятися на технічній стороні нашого виступу - бажаючі можуть знайти протоколи матчів на офіційному сайті. Хотілося б розповісти про життя нашої збірної команди під час перебування у Франції.

    Пізно ввечері 26 березня, після 12-ти годин дороги з пересадкою в Амстердамі, ми прибули в Тулузу. В аеропорту нас чекав теплий прийом, організований нашими співвітчизниками, що живуть в Тулузі і її околицях. Місцем нашого перебування було невелике місто Рамонвілль, який знаходиться в 35 кілометрах від Тулузи. Опікувалися нами місцева мерія і однойменний регбійний клуб. Гостинні господарі створили нам всі необхідні умови для підготовки до ігор, а роботи було багато: ранкові зарядки, щоденні тренування (за винятком ігрових днів). Багато часу проводили в конференц-залі, де переглядали, розбирали, аналізували свої матчі, матчі суперників. Хлопці і тренерський штат трудилися не покладаючи рук, наш лікар творив чудеса. У тому, що Влад Адажинік став найрезультативнішим гравцем нашої команди (22 очки), чимала заслуга нашого лікаря.

    Але крім захоплюючих ігор і плідних тренувань, наша команда встигла пожити і іншим життям - пізнавальним і в свою чергу дуже цікавим. Отже, була зустріч в мерії Рамонвілля, екскурсія в Тулузу, в знаменитий «Stade Toulousain» - клуб-легенду французького регбі. Запам'яталася зустріч з легендарними гравцями київського «Авіатора» - Анатолієм Гоняним і Рамілем Хайрулліним, які після закінчення спортивної кар'єри живуть у Франції. Вони високо оцінили гру нашої збірної і побажали хлопцям подальших успіхів.

    І теплі побажання шанованих гравців Київського «Авіатора» не змусили себе довго чекати. Наша збірна впевнено йшла до перемоги, а її успіхи були оцінені керівництвом Європейської Федерації. На фінальній грі з командою Литви були присутні екс-президент Європейської Федерації Жан-Клод Баке і теперішній президент Октавіан Мораріу. Вони вручили медалі переможцям і висловили багато теплих слів на адресу нашої команди.

    На кожному матчі ми відчували підтримку українців, що живуть у Франції, вони приходили на матчі сім'ями. І це були не тільки колишні регбісти, а й люди, які підтримували нас і раділи перемогам нашої, своєї України.

   Потім був великий фінал вищої ліги, в якому збірна Франції, перемігши команду Грузії, завоювала звання чемпіонів Європи. Свято регбі продовжувалося до пізньої ночі.

   Дорога додому не здавалася вже такою довгою. В аеропорту нас чекав теплий прийом, бризки шампанського, сяючі посмішки і погляди, сповнені гордістю за свою команду - так зустріли на рідній землі своїх чемпіонів.

   Але життя триває. І нас чекає важка робота по селекції та підготовці нової збірної, яка вже на більш високому рівні повинна буде підтвердити і закріпити наш успіх.


17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі