Новина детально
24 лютого 2015 р.

Паспорт регбіста

«Паспорт регбіста» є офіційним документом,  який засвідчує, що його власник є гравцем  відповідної  дитячо-юнацької команди.

Паспорт регбіста» оформляється і видається Дитячо-юнацькою комісією Федерації регбі України гравцям віком від наймолодшого віку до 17 років, які виступають у всеукраїнських дитячо-юнацьких змаганнях з регбі. Бланки «Паспортів регбіста» реєструються у Журналі реєстрації «Паспортів регбіста», а дані заносяться у Реєстр гравців.

Замовлення на виготовлення «Паспорта регбіста» здійснюють ДЮСШ, клуби, команди, які беруть участь у всеукраїнських дитячо-юнацьких змаганнях з регбі. Подача замовлень -  не пізніше 15 квітня поточного року.

«Паспорт регбіста» та наявність у Реєстрі гравців є підставою для участі гравця у всеукраїнських дитячо-юнацьких змаганнях з регбі. 

Більш детальна інформація викладена в додатках: «Про паспорт регбіста», «Додатки до паспорта регбіста». 


Завантажити додаток «Про паспорт регбіста»

Завантажити додаток «Додатки до паспорта регбіста»

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі