Новина детально
09 грудня 2014 р.

Владислав Булгаков: «« Rugby Europe »планує відкрити двері в єврокубки для команд зі Східної Європи»

У Парижі відбулася 93-я Генеральна Асамблея «Rugby Europe». Про основні моменти конференції розповів президент Федерації регбі України Владислав Булгаков.

«Після процесу ребрендингу організація «Rugby Europe» проводить у першу чергу, якісні зміни», - говорить Владислав Євгенович. «Ключових аспектів, які розглядалися на минулому Асамблеї було два. Перший - це комерційні цілі самої організації. «Rugby Europe» працюватиме над створенням та інвестиціями в нові турніри, з метою отримати прибутки від цих змагань. Для досягнення своїх завдань «Регбі Європи» вибрала шлях розвитку клубного спорту - це другий основний момент конференції. У найближчому майбутньому «Rugby Europe» планує відкрити двері в єврокубки для команд зі Східної Європи. Тобто акцент буде зроблений саме на розвитку клубного регбі та створенні турнірів, за участю найсильніших команд окремих країн». 

«Вже в 2015 році стартує турнір за участю клубів з Грузії, Румунії, Італії і, можливо, Росії, два фіналісти якого, отримають право виступати в «Челлендж Кап» у сезоні 2015/2016. Такі нововведення стимулюють країни до поліпшення власних чемпіонатів, що, безсумнівно, є базою для розвитку нашого виду спорту в цілому», - резюмував Владислав Булгаков. 

Відзначимо, що в Генеральній Асамблеї «Rugby Europe» взяли участь 96 делегатів з 42-х європейських союзів.

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.