Новина детально
06 грудня 2013 р.

Владислав Булгаков: «Не збереження прописки в елітних дивізіонах - об"єктивний результат»

Президент Федерації регбі України Владислав Булгаков підвів підсумки минулого року.

«Рік був дуже важким», - говорить Владислав Євгенович. «На жаль, українським національним командам чоловічої та жіночої не вдалося виконати завдання і залишитися в елітній європейській підгрупі з регбі-7. Тим не менш, ми сподіваємося, що в наступному сезоні обидві збірні покажуть найкращі результати. Хоча, відверто кажучи, тут багато що залежатиме від вливання належних інвестицій. Ми дуже розраховуємо на отримання гідного фінансування від Міністерства молоді та спорту. Так як, враховуючи ті умови, в яких Федерація перебувала в цьому році, складно було надати необхідну підтримку нашим національним командам. Тому не збереження прописки в елітних дивізіонах можна вважати об'єктивним результатом нинішнього стану справ».

«Що стосується регбі-15, то в поточному розіграші Кубка Європейських Націй збірна України виконала поставлене завдання на 90%. Однак повинен сказати, що у виїзному матчі з Польщею і в домашній зустрічі з Німеччиною нам трохи не вистачило везіння. Хоча знову варто визнати, що збори напередодні таких відповідальних ігор повинні бути довше».

Нагадаємо, що після восьми зіграних матчів у Кубку Європейських Націй збірна України з регбі-15 йде на 4-му місці в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 19 очок.

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.