Новина детально
23 жовтня 2013 р.

Олег Залізний: «Німеччина сильна і дисциплінована команда , яка буде грати тільки на перемогу»

Наставник збірної України Олег Залізний оцінив шанси своїх підопічних в майбутній грі з Німеччиною.

«Чесно кажучи , складно оцінювати шанси обох збірних. Німеччина сильна і дисциплінована команда, яка буде грати тільки на перемогу. Як нам відомо, у них є шість гравців, які є натуралізованими регбістами з Нової Зеландії, Південної Африки та Австралії. Безумовно, важливу роль у матчі зіграє настрій команди на гру і наявність досвіду. Однак на перший план вийде психологічний стан гравців».

Також Олег Васильович розповів про кадрові втрати збірної України та нового капітана.

«Віталій Орлов, Ігор Снісаренко, Микола Делієргиев, Максим Чураєв, Олександр Цапенко та Микола Кірсанов через пошкодження не допоможуть у матчі з Німеччиною. В особі останнього ми втратили не тільки основного хукера, але й капітана. Тому по завершенні зборів на загальнокомандному зборах ми виберемо гравця, який у суботу вийде на поле з капітанською пов'язкою. Це дуже відповідальна посада, так як капітан повинен втілювати на полі тренерські задумки і план на гру. У нас є кандидати, але все залежатиме від того, як ці регбісти проявлять себе на зборах».

Ім'я нового капітана збірної стане відомо 25 жовтня.

18 січня 2018 г.
Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)

Відео галерея до новини «Олександр Пухальський: «Успіхи в регбі залежать від характеру спортсмена та його майстерності» (ВІДЕО ТК «Перший Міський. Кривий Ріг»)».

14 січня 2018 г.
У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році

Відео галерея до новини «У Львові розповіли, які масштабні спортивні заходи відбудуться у місті в 2018 році».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.