Новина детально
22 серпня 2013 р.

Молодіжна збірна України розпочала підготовку до чемпіонату Європи

21 серпня у Львові стартували триденні збори молодіжної збірної України (U-20) напередодні чемпіонату Європи в Празі. Наставник команди Олександр Мигунов розповів про підготовку до турніру.

«Стан гравців досить різний. Ті хто в серпні грали на турнірах з регбі-7, готові добре, а ось інша половина регбістів не дуже. У останніх затягнулася відпустка і вони тільки зараз починають набирати фізичні та технічні кондиції. Плюс нас підвела погода у Львові. На вчорашньому тренуванні йшов дощ, через який не вдалося провести повноцінне заняття».

«На жаль, існує дуже багато проблем зі складом. Близько десяти гравців з-за певних причин не приїхали на збори - це Андрій Шакура («Рівне»-ДЮСШ-4), Георгій Мошковський («Академія»), Роман Вакал (ТЕХ-А-С, Харків), Данило Пожидаєв («Тигри Донбасу»), Тарас Батючок («Сокіл») та Дмитро Рудько («Політехнік»). Це далеко не весь список, але це ті хлопці, які були б гравцями основного складу. Ми за ними стежили весь сезон, так би мовити, вони перебували «на олівці» у тренерського штабу збірної. З регбістами постійно велися бесіди і вони були в курсі, що є кандидатами до молодіжної збірної. Однак непереборні обставини не дозволили їм прибути в розташування команди. А рівноцінних замін, на даний момент цим гравцям немає».

«За три тренування ми плануємо підтягти ігрові зв'язки хлопців. Також потрібно мінімізувати кількість порушень правил гравцями, інакше ми ризикуємо отримувати в кожному матчі велику кількість штрафних. Хочеться бути оптимістом і сподіватися на те, що за два дні ми зуміємо щось напрацювати. Втім, більшою мірою нам доводиться сподіватися на зіграність, яка існує між регбістами виступаючими в одних командах. Так як повноцінних зборів немає, і на відміну від минулого року, ми не провели тестовий матч».

Нагадаємо, що навчально-тренувальні збори молодіжної збірної України завершаться увечері 23 серпня. Тоді ж тренерський тандем команди Олександр Мигунов - Дмитро Федишин оголосить остаточний склад на чемпіонат Європи. 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ