Новина детально
22 серпня 2013 р.

Молодіжна збірна України розпочала підготовку до чемпіонату Європи

21 серпня у Львові стартували триденні збори молодіжної збірної України (U-20) напередодні чемпіонату Європи в Празі. Наставник команди Олександр Мигунов розповів про підготовку до турніру.

«Стан гравців досить різний. Ті хто в серпні грали на турнірах з регбі-7, готові добре, а ось інша половина регбістів не дуже. У останніх затягнулася відпустка і вони тільки зараз починають набирати фізичні та технічні кондиції. Плюс нас підвела погода у Львові. На вчорашньому тренуванні йшов дощ, через який не вдалося провести повноцінне заняття».

«На жаль, існує дуже багато проблем зі складом. Близько десяти гравців з-за певних причин не приїхали на збори - це Андрій Шакура («Рівне»-ДЮСШ-4), Георгій Мошковський («Академія»), Роман Вакал (ТЕХ-А-С, Харків), Данило Пожидаєв («Тигри Донбасу»), Тарас Батючок («Сокіл») та Дмитро Рудько («Політехнік»). Це далеко не весь список, але це ті хлопці, які були б гравцями основного складу. Ми за ними стежили весь сезон, так би мовити, вони перебували «на олівці» у тренерського штабу збірної. З регбістами постійно велися бесіди і вони були в курсі, що є кандидатами до молодіжної збірної. Однак непереборні обставини не дозволили їм прибути в розташування команди. А рівноцінних замін, на даний момент цим гравцям немає».

«За три тренування ми плануємо підтягти ігрові зв'язки хлопців. Також потрібно мінімізувати кількість порушень правил гравцями, інакше ми ризикуємо отримувати в кожному матчі велику кількість штрафних. Хочеться бути оптимістом і сподіватися на те, що за два дні ми зуміємо щось напрацювати. Втім, більшою мірою нам доводиться сподіватися на зіграність, яка існує між регбістами виступаючими в одних командах. Так як повноцінних зборів немає, і на відміну від минулого року, ми не провели тестовий матч».

Нагадаємо, що навчально-тренувальні збори молодіжної збірної України завершаться увечері 23 серпня. Тоді ж тренерський тандем команди Олександр Мигунов - Дмитро Федишин оголосить остаточний склад на чемпіонат Європи.17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.