Новина детально
22 серпня 2013 р.

Владислав Булгаков: «Від"їзд наших гравців до Росії, є позитивним моментом для збірної України»

Президент Федерації регбі України (ФРУ) прокоментував від'їзд Віталія Крамаренко на перегляд до «Єнісею-СТМ».

Президент Федерації регбі України (ФРУ) прокоментував від'їзд Віталія Крамаренко на перегляд до «Єнісею-СТМ».

«Важко судити про те, чи зуміє Віталій закріпитися у складі «Єнісею». Але, на мій погляд, шанси у гравця є, так як перша лінія - досить специфічне амплуа. Козирем Віталія є його молодість і перспективність. А якщо у планах «Єнісею» стоїть омолодження складу, то шанси Крамаренко потрапити в команду збільшуються. Безумовно, відразу зайняти лідерські позиції в красноярській команді йому буде складно, але в майбутньому він може перетворитися на дуже сильного виконавця. Яскравим тому прикладом є Віталій Орлов, якій грає важливу роль, як у «Єнісеї» так і в збірній України ».

Також глава ФРУ згоден з тим, що від'їзд українських гравців у чемпіонат Росії стає тенденцією.

«Так, я погоджуся з тим, що зараз кожне міжсезоння українські гравці укладають контракти з російськими клубами. Але це цілком нормально. У Росії заробітні плати вище, ніж в нашому чемпіонаті. А враховуючи те, що ігрова кар'єра регбіста не така довга, фінансове питання відіграє вагому роль. Поки ми не в силах цю тенденцію виправити, але є в цьому і плюси. Чемпіонат Росії сильніший за наш, тому від'їзд гравців у більш конкурентоспроможну першість є позитивним моментом для збірної України. Гравці не тільки не втрачають своїх навичок, а навпаки підвищують майстерність », - підсумував Владислав Євгенович.

Зазначимо, що в разі успішного перегляду, Віталій Крамаренко стане тринадцятим українцем, котрий виступає в чемпіонаті Росії.20 квітня 2018 г.
Регбісти Дніпра стартували в Чемпіонаті України (відео «34 телеканал»)

Відео галерея до новини «Регбісти Дніпра стартували в Чемпіонаті України (відео «34 телеканал»)».

16 квітня 2018 г.
Олімп - Сокіл. Перший тур чемпіонату України 2018 (відео-огляд)

Відео галерея до новини «Олімп - Сокіл. Перший тур чемпіонату України 2018 (відео-огляд)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.