Новость подробно
23 октября 2017 г.

Кубок Федерації – сезон завершено!

22 жовтня у Хмельницькому пройшов фінальний матч Кубку Федерації, який завершував регбійний сезон у місті. У двобої зійшлись дві хмельницькі команди – «Поділля» та «Хмельницький».

Холодна жовтнева погода та не зовсім задовільний стан поля не знизили запалу поєдинку. Матч виявився непростим та напруженим, багатим на емоції та зіткнення. Незважаючи на завершення сезону та певну втому від нього, команди билися до кінця, не бажаючи поступатися одна одній. Емоції били через край, кожною хвилиною матч підтверджував, що регбі – справжній чоловічий спорт.

Врешті-решт, перемогу з рахунком 33:26 здобув регбійний клуб «Хмельницький». Новоспеченим володарям Кубку Федерації вдалося більш організовано та злагоджено діяти у поєдинку, і в результаті вирвати перемогу з різницею в одну спробу.

Отже, сезон завершено. Він був непростим, і тим не менш, найбільш вдалим для хмельницького регбі. Він довів, що регбі – це дійсно наша гра!

rugbykm.com

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 августа 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области