19 июля 2022 г.
Вітаємо усіх регбійних тренерів України з професійним святом!
19 липня в Україні відзначають День тренера.
Українські тренери – найкращі у світі! З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну ви проявили себе як справжні патріоти. Серед вас - воїни, волонтери, відповідальні особи, на плечі яких випала почесна місія - організувати безпечний виїзд за кордон сотень наших юних вихованців, аби зберегти їхні життя.
Кожен з вас - Герой! І ми щиро дякуємо вам за щоденну кропітку працю, особливо зараз, у воєнний час.
Бажаємо Вам богатирського здоров’я, наснаги, цікавих творчих задумів в роботі, мирного неба над головою! Зичимо Вам визначних звитяг у різноманітних міжнародних змаганнях, щоб по всьому світу постійно лунав гімн України та майорів синьо-жовтий прапор!