28 июня 2019 г.

У Житомирі відбувся перший чемпіонат України з регбі-7 серед частин ДШВ ЗС України (ВІДЕО)

27 червня у Житомирі відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з регбі-7. За право бути кращими змагалися шість збірних команд з бойових військових частин та Навчального центру Десантно-штурмових військ.

В ході напруженої та безкомпромісної боротьби, абсолютними переможцями чемпіонату ДШВ з регбі-7 стала команда «Соколи» з 95 окремої десантно-штурмової бригади.

Другу сходинку п’єдесталу посіли Львівські десантники – збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади. Почесне третє місце вибороли Миколаївські десантники – команда 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Переможців чемпіонату було нагороджено перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.