15 июля 2023 г.

Юніорська чоловіча збірна України на ЧЄ-2023 U18 з регбі-7 дивізіону «Championship» продовжить боротьбу за 9-12 місця

Сьогодні, 15 липня, в м. Маколін (Швейцарія) розпочався чемпіонат Європи 2023 року з регбі-7 серед юніорських (віком до 18 років) чоловічих збірних дивізіону «Championship».

Збірна України на груповому етапі здобула перемогу над командою Ізраїлю (24:14), але поступилася Іспанії (0:43) та Португалії (0:54).

Українські юніори посіли третє місце в групі «С». Втім, через найгіршу різницю (-87), наша команда, на жаль, пропустила до 1/4 фіналу збірні Німеччини та Литви (дві кращі команди, які в своїх групах фінішували третіми).

Підопічні Миколи Кірсанова завтра, 16 липня, боротимуться в поєдинках за 9-12 місця.

ЧЄ-2023 (U18 MEN) з регбі-7. Дивізіон «Championship»

Перший раунд

Група C: Португалія, Іспанія, Україна, Ізраїль.

4 місце – Ізраїль – 3 очки

16 липня – матчі раунду плей-оф (чвертьфінали, півфінали, фінал, матчі за підсумкові місця).

12.50 Швейцарія – Туреччина

Система розіграшу турніру: груповий та плей-оф раунди (з 12 команд-учасниць до 1/4 фіналу потраплять ті збірні, які посядуть в своїх групах перше та друге місця, а також два найкращих національних колективи, які фінішують третіми).

Пряму трансляцію ігор континентальної першості в елітному дивізіоні дивіться на YouTube-каналі та сайті Європейської федерації регбі:

Доступ до трансляції на сайті Rugby Europe вимагає реєстрації:

Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції