19 августа 2023 г.

Збірна Харківської області – володар Кубка України з регбі-7 серед чоловічих команд 2023 року

19 серпня в м. Львові на стадіоні «Юність» відбувся розіграш Кубка України з регбі-7 серед чоловічих команд 2023 року, присвячений Дню Незалежності України.

В змаганнях (відповідно поданих заявок) взяли участь 9 команд, які були розбиті на 3 підгрупи відповідно проведеного жеребкування:

Підгрупа А: Політехнік (Київ), Ребелз (Київ), Дарниця (Київ).

Підгрупа Б: Закарпатські Шаркані (Ужгород), Станиславів (Івано-Франківськ), Антарес (Київ).

Підгрупа В: Збірна Харківської області, Сокіл (Львів), Поділля (Хмельницький).

1

Переможці ігор у підгрупах та краща з команд, які зайняли другі місця в підгрупах, склали групу команд, які за олімпійської системою розіграли 1-4 місця змагань.

Інші дві команди, які посіли другі місця у підгрупах, в грі між собою розіграли 5-6 місця змагань.

Дві кращі команди з команд, які зайняли треті місця в підгрупах, в грі між собою розіграли 7-8 місця змагань.

Гірша з команд, яка зайняла третє місце у підгрупах першого етапу, вибула з подальшої участі у змаганнях, посівши 9 місце.

5 місце – Ребелз (Київ)

6 місце – Закарпатські Шаркані (Ужгород)

7 місце – Сокіл (Львів)

8 місце – Станиславів (Івано-Франківськ)

9 місце – Дарниця (Київ)

Вітаємо гравців, тренерів та вболівальників збірної Харківської області з перемогою!

Дякуємо всім командам та шанувальникам регбі!

Особлива подяка нашим захисникам, завдяки їх героїзму ми маємо можливість проводити спортивні заходи і розвивати РЕГБІ в Україні, навіть під час війни!