15 апреля 2018 г.

В Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 рр.н.

У суботу, 14 квітня, на стадіоні УДФСУ в Ірпені розпочався чемпіонат України з регбі серед юнаків 2002-2003 років народження, де в першому матчі на поле вийшли команди «Дарниця» з Києва та регбісти з Рівного, які представляли ДЮСШ № 4.

Матч розпочався дуже активно і з перших хвилин  столичні регбісти провели ряд атак, які принесли успіх гравцям з «Дарниці», які і повели у рахунку в грі.  І як там не намагалися юнаки з Рівного стримати натиск атак киян у першій половині поєдинку, їм це не вдалося, і на перерву команди пішли за рахунку 21:0.

У другій половині гри хлопці з рівненської ДЮСШ  № 4 змогли  заробити 5 очок, але від поразки це їх не врятувало. Загальний рахунок – 56:5 на користь київської «Дарниці».

У неділю,  15 квітня,  на поле стадіону УДФСУ в Ірпені вийде ірпінська команда, матч якої розпочнеться  об 11.00.

Запрошуємо вболівальників спорту на недільні регбійні ігри до Ірпеня!

irpinsport.org.ua

У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха