Новини
Новости регби: У Хмельницькому 6 студентських команд змагалися на XVI літній Універсіаді України з регбі-7 (ВІДЕО)

25 июня 2021 г.

Відеосюжет ТК «Суспільне Поділля».

Новости регби: Визначилися переможці фінальних змагань XVI літньої Універсіади України з регбі-7

25 червня 2021 року в Хмельницькому проводилися фінальні змагання з регбі-7 (чоловіки) за програмою XVI літньої Універсіади України 2021 року.

Новости регби: OlympicBattleUA: Мирослав Шуляк vs Вова Кравчук (ВІДЕО)

OlympicBattleUA: Мирослав Шуляк vs Вова Кравчук (ВІДЕО)

34-й випуск #OlympicBattleUA.

Новости регби: У Сумах проводять тренування з регбі (ВІДЕО)

У Сумах проводять тренування з регбі (ВІДЕО)

Іноземні студенти Сумського державного університету запрошують сумчан на тренування з регбі.

Новости регби: Українські регбістки - срібні призерки 1-го туру чемпіонату Європи з регбі-7 (ВІДЕО)

179-й випуск програми «Спорт дайджест».

Новости регби: Випуск програми «О, спорт!» за 24 червня (ВІДЕО)

Випуск програми «О, спорт!» за 24 червня (ВІДЕО)

Черговий випуск програми «О, спорт!» був присвячений успішному виступу збірних команд України з регбі-7 на першому етапі чемпіонату Європи дивізіону «Trophy» в Хорватії.

Новости регби: В Україні відзначатимуть День тренера!