Новость подробно
14 августа 2022 г.

Вадим Гутцайт: ВАДА підтвердила повну відповідність нового антидопінгового законодавства України Всесвітньому антидопінговому кодексу

Нове антидопінгове законодавство України повністю відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу. Це офіційний висновок Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА). Про це у Facebook повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Мінмолодьспорту отримало підтвердження від керівника департаменту відповідності ВАДА Еміліано Сімонеллі про те, що прийняті нещодавно Закони України «Про антидопінгову діяльність у спорті» та «Про внесення зміни до статті 52 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю» цілком відповідають міжнародному антидопінговому законодавству, зокрема положенням Всесвітнього антидопінгового кодексу.

ВАДА надаватиме експертну допомогу для імплементації ухвалених законів.

«Наша кінцева мета — повне виконання міжнародних зобов’язань, розбудова дієвого національного механізму боротьби з допінгом, захист чесного спорту. Російська війна не завадить нам продовжувати реформи та наближати Україну до повноправного членства в ЄС. У тому числі у галузі фізичної культури і спорту», — написав Вадим Гутцайт.

У своєму листі на адресу Міністра молоді та спорту президент ВАДА Вітольд Банька подякував українській стороні за підтримку чистого спорту та впровадження антидопінгового законодавства, незважаючи на розпочату росією війну.

«Я хотів би знову підтвердити, що я рішуче засуджую неспровоковану агресію росії проти України та залишаюсь солідарним з українським народом та атлетами», — йдеться у листі Вітольда Баньки.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
24 января 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Видео галерея к новости «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 ноября 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Видео галерея к новости «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области