Новость подробно
03 мая 2024 г.

Спортивна спільнота Покровської громади вшанувала пам’ять Владислава Горбунова

Спортивна спільнота Покровської громади вшанувала пам’ять загиблого воїна ЗСУ, члена збірної команди Донецької області з регбі Владислава Горбунова та долучилася до відзначення 10-річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України.

3 травня відбувся забіг, участь у якому взяли представники управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, ДЮСШ м. Покровськ, «Спорт для всіх, Покровськ», бігового клубу «Донеччина», Активні Парки - біговий клуб м. Покровська, а також члени Покровська молодіжна рада.

На початку заходу до учасників звернувся начальник управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. Він подякував спортивній та молодіжній спільноті Покровська за небайдуже ставлення і участь у волонтерстві, гуманітарному забезпеченні населення та підтримку ЗСУ.

Директор ДЮСШ Юркін Ігор висловив вдячність усім, хто долучився до вшанування пам’яті Владислава Горбунова – талановитого регбіста, багаторазового чемпіона Донецької області та срібного призера чемпіонату України.

Йому було лише 22, попереду було ще безліч спортивних вершин. Завжди усміхнений і неймовірно добрий, відкритий, щирий, справжній. Він гідно ніс службу та віддав за незалежність України найдорожче – життя.

Присутні вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання та участю у символічному забігу, який провели у два етапи: для дітей та дорослих. Серед учасників не було переможців та переможених – всі отримали пам’ятні медалі.

Окрім того, фізкультурно-оздоровчий захід був присвячений 10-річчю започаткування цивільно-військового співробітництва у ЗСУ. Головною метою якого є організація в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності населення та підтримка військовослужбовців ЗСУ.

Усім, хто не зміг долучитися до заходу, однак хоче вшанувати пам'ять Владислава Горбунова, пропонуємо підписати петицію про присвоєння йому звання «Герой України». Петиція за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/225418

Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области