Новость подробно
10 марта 2024 г.

Українські спортсмени-герої розпочали участь у змаганнях в Лас-Вегасі

8 березня відбувся старт міжнародних спортивних змагань «United States Air Force Trials 2024» у Лас-Вегасі, США. Участь у цих змаганнях беруть 30 українських ветеранів та військовослужбовців, які пройшли відбір на Всеукраїнських змаганнях з адаптивних видів спорту.

Українську делегацію очолив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Andriy Chesnokov. Як він зазначив, мета цих змагань полягає в популяризації серед ветеранів збройних сил реабілітації через спорт.

«Програма підтримки ветеранів «Wounded Warriors» продовжить співпрацю з Україною, адже зцілення не має кордонів», – акцентував генерал ВПС США Джефферсон О’Доннелл на церемонії відкриття під час привітання української команди.

Генерал Корпусу морської піхоти США Джеймс Глінн, у свою чергу, також привітав команду України, відзначив звитягу наших воїнів, які боронять зараз спільні цінності свободи і демократії, та наголосив, що «ми перемагали, перемагаємо спільно з нашими союзниками, і переможемо спільно з Україною у війні з російським агресором».

Змагання проводяться щорічно для ветеранів та військовослужбовців США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби. Українські спортсмени змагатимуться у дев'яти адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячи, плаванні, баскетболі на кріслах колісних та регбі на кріслах колісних.

Міністерство молоді та спорту України

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области