Новость подробно
27 декабря 2023 г.

У Харкові підбили підсумки регбійного сезону 2023 року!

Начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації Костянтин Ананченко взяв участь в урочистому заході Федерації регбі Харківської області, яка підбила підсумки року та провела церемонію нагородження.

Під час заходу Костянтин Володимирович разом з народною депутаткою України Марією Мезенцевою та президентом Федерації регбі Харківської області Романом Биховим вручив регбістам посвідчення майстрів спорту України, а також Почесні грамоти від Управління у справах молоді та спорту та інші відзнаки і подарунки.

Він зазначив, що дуже приємно відзначати сьогоднішні успіхи команди та вручати посвідчення майстрів спорту, бо усім цим успіхам передував не один день кропіткої, але плодотворної праці спортсменів, тренерів і керівництва Федерації регбі Харківської області. А також запевнив у подальшій підтримці с боку обласної влади.

Роман Бихов та спортсмени подякували Костянтину Ананченко, Управлінню у справах молоді та спорту та Харківській обласній військовій адміністрації на чолі з Олегом Синєгубовим за постійну і дуже вагому підтримку, яка допомогла у 2023 році показати високі результати та зберегти за собою позиції лідерів українського регбі.

Нагадаємо, що у цьому році збірна Харківської області з регбі перемогла на чемпіонаті України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги та у Кубку України з регбі-7 серед чоловічих команд. Крім того харківські регбісти та регбістки відзначилися і в складі збірної України. В цьому сезоні національні чоловіча та жіноча збірні перемогли на чемпіонаті Європи з регбі-7 у дивізіоні «Trophy» та наступного року будуть представляти Україну у найвищому дивізіоні - «Championship».

Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области