Новость подробно
26 октября 2023 г.

В Одесі відбувся масштабний регбійний семінар для вчителів фізкультури Одещини

Сьогодні на стадіоні «Академія Спорту» відбувся масштабний семінар для учителів фізичної культури навчальних закладів Одеської області. Основною задачею навчання було познайомити педагогів та педагогинь із безконтактною версією регбі, а також упровадження у навчальних закладах нашого регіону варіативних модулів «Регбі-5» та «Регбі-7» (адаптованого для спортивних залів).

Протягом двох годин усі присутні (близько шістдесяти вчителів і вчительок фізичної культури з усього регіону) отримували важливі теоретичні знання від представниць та представників тренерського «цеху» одеських регбійних шкіл та команд (семінар вели Марина Окольнича, Крістіна Катілова, Тетяна Кулакова, Каріна Храмова та Максим Кондратенко), після чого відбулася практична частина. Вчителі отримали можливість пограти у регбі-5, оцінити його переваги та тонкощі, а юні вихованці та вихованки школи «Анатра» провели кілька виставкових спарингів з регбі-5 та регбі-7, аби показати учасникам та учасницям семінару тонкощі цих форматів.

rugby.od.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области