Новость подробно
19 октября 2023 г.

Мінмолодьспорту впроваджує у практичній діяльності принцип чистого спорту

У Міністерстві молоді та спорту України відбулася нарада з фахівцями Національного антидопінгового центру, державними тренерами, начальниками штатних команд з олімпійських видів спорту з питань антидопінгової діяльності у контексті підготовки до літніх Олімпійських ігор 2024 року.

«Мінмолодьспорту не тільки зацікавлене в налагодженні та реалізації ефективної антидопінгової діяльності в нашій країні, а й створює для цього всі необхідні умови. Наша мета  чистий спорт, в якому право кожного спортсмена на чесні змагання має бути захищене», — наголосив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, голова Наглядової ради НАДЦ Андрій Чесноков, відкриваючи захід.

Представники НАДЦ презентували стан і перспективні проєкти антидопінгової роботи, яка здійснюється національною антидопінговою організацією відповідно до міжнародних вимог та стандартів.

У ході зустрічі досягнуто домовленості про організацію і проведення спільних антидопінгових освітніх заходів, вдосконалення інфраструктури, необхідної для облаштування пунктів допінг-контролю, зручних як для спортсменів, так і для офіцерів допінг-контролю.

Окрему увагу було приділено питанням взаємодії НАДЦ з федераціями з видів спорту у напрямі посилення антидопінгової роботи.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области