24 мая 2023 г.
Підготовка національної жіночої збірної України з регбі-7 до міжнародного турніру «Howard Hinton 7’s»
Національна жіноча збірна з регбі-7 тренується перед змаганнями у міжнародному турнірі «Howard Hinton 7’s», який відбудеться з 25 по 29 травня у Франції.
Відео:
https://www.instagram.com/p/Csl92fKICcD/
Додамо, що влітку цього року українські регбістки позмагаються на чемпіонаті Європи з регбі-7 в дивізіоні «Trophy», перший тур якого заплановано провести 16-18 червня в Загребі (Хорватія), а другий тур – 07-08 липня в Будапешті (Угорщина).
Склади груп стартового туру:
Група «А»: Туреччина, Данія, Молдова, Україна.
Група «В»: Норвегія, Фінляндія, Ізраїль, Латвія.
Група «С»: Грузія, Угорщина, Австрія, Болгарія.
Зазначимо, що через повномасштабну війну росії проти України наша збірна була змушена пропустити минулорічну континентальну першість. У 2021 році українки були найкращими в дивізіоні «Trophy».