Новость подробно
19 мая 2023 г.

В Одесі пройде фестиваль ветеранського регбі пам’яті Леоніда Шелестовича

Найближчої суботи, 20 травня, на стадіоні «Академія Спорту» відбудеться невеличкий фестиваль ветеранського регбі, який буде присвячений 60-річчю регбі в Одесі та, звичайно, пам’яті «батька» одеського регбі – Леоніда Шелестовича.

Як розповів Rugby.od.ua капітан одеської команди «Одеське регбійне братство» Андрій Яскін, у планах було залучити усіх друзів одеситів-ветеранів – «Подільских вепрів» з Хмельницького, «Сивих левів» зі Львова та столичний «ВЕТЕР», але через цілу низку причин, що напряму пов’язано з повномасштабною війною в Україні, повноцінний фестиваль цього року так само, як і минулого, організувати не вдасться.

Втім, вшанувати пам’ять Леоніда Шелестовича, пам’ять всіх регбістів, які загинули під час російсько-української війни, подякувати регбістам та регбійним тренерам, які зараз захищають Україну у складі Збройних сил України, та відзначити 60-річчя регбі в Одесі наші ветерани збираються.

За словами Андрія Яскіна, одеські ветерани та, можливо, певна кількість ветеранів, які приїдуть до нашого міста зі столиці, розіб’ються на дві команди та проведуть повноцінний поєдинок з регбі, після чого на всіх, звичайно, чекатиме «третій тайм», багато теплих спогадів із минулого, а також розмови про важке сьогодення.

Розпочатися захід має приблизно о 10:30, отже, якщо вам цікаво подивитися на протистояння ветеранів – приходьте на «Академію Спорту». На території спорткомплексу функціонує укриття, у яке можна буде спуститися у разі оголошення повітряної тривоги.

rugby.od.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области