Новость подробно
12 января 2023 г.

Вадим Гутцайт: Ворог знищує наші спортивні комплекси, стадіони та палаци, але не знищить український спорт і нашу силу духу!

320 спортивних об’єктів вже постраждало через військову агресію рф на території України. 87 з них — зруйновано повністю або знищено частково. Розмір втрат сягає понад 250 млн доларів. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook.

За уточненою інформацією, стало відомо про суттєві та масові руйнування спортивної інфраструктури в Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській областях. Наприклад, на Миколаївщині, в 11 селах Первомайської об’єднаної територіальної громади усі спортивні зали, у тому числі комплекс культури та спорту, фактично у непридатному стані.

Новий біль — це зруйнована інфраструктура Херсонщини. За попередньою інформацією, у містах і селах області зруйновано та пошкоджено 24 об’єкти спортивної інфраструктури, 21 з яких — за останні кілька тижнів.

«На жаль, «різдвяне перемир’я» по-російськи — це нові руйнування спортивної інфраструктури. Кадри пожежі з льодової арени «Альтаїр» у Дружківці Донецької області в результаті прямого влучання ракети окупантів бачив, мабуть, увесь світ. Перших руйнувань арена зазнала ще 16 травня минулого року. Вже відтоді її не можливо було використовувати за призначенням. Але кілька місяців вона слугувала як гуманітарний штаб для цивільного населення, і час від часу зазнавала нових пошкоджень. Після останнього — її навряд чи вдасться відновити», — йдеться у дописі Міністра.

Завдяки роботі наших ПВО без суттєвих руйнувань у період новорічних свят обійшлося у столиці, яка кілька разів потерпала від цілеспрямованих обстрілів. Напередодні Нового року тільки осколки ракети впали на стадіон «Темп», а в останній день 2022-го зазнали пошкоджень корпуси та спорткомплекс КНУ імені Т. Шевченка.

В цілому найбільше спортивних об’єктів зруйновано у Луганській — 89, Донецькій — 61, Харківській — 46, Миколаївській — 27, Херсонській — 24, Київській — 21, Дніпропетровській — 15, Чернігівській — 12, Сумській — 11, областях.

«Після Перемоги ми все відновимо та відбудуємо! Однак весь світ має знати про те, що відбувається в Україні!», — наголосив Міністр Вадим Гутцайт.

Міністерство молоді та спорту України

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области