Новость подробно
01 декабря 2022 г.

Ольга Суркова: Моя першочергова мета - гідно представити українських рефері на матчах інтернаціональної ліги

Голова комітету жіночого регбі ФРУ, арбітриня - Ольга Суркова знаходиться у команді офіційних матч менеджерів та рефері і є представником України на Dubai Rugby Sevens.

Це один з найпопулярніших спортивних заходів у світі. Змагання найкращих чоловічих та жіночих збірних з регбі. У цьому видовищному турнірі беруть участь регбісти Нової Зеландії, Кенії, Південної Африки та інших країн. Чемпіонат об’єднує світове регбі та інтернаціональний рівень, а це 231 команда!

"Моя першочергова мета - гідно представити українських рефері на матчах інтернаціональної ліги, щоб у майбутньому рефері з України мали змогу успішно працювати на таких матчах. Відвідуючи такі заходи, я знайомлюсь з представниками з усього світу і мій досвід в суддівстві зараз допомагає, тому що я можу розвиватися в інших напрямках. І це прекрасно, бо ж необхідно розвиватися для майбутнього, показуючи своїм прикладом, що в регбі немає нічого неможливого.

Я відкриваю зелений коридор для українських суддів, представляючи український регбі на Dubai Rugby Sevens", - каже Ольга Суркова.

Пишаємося та бажаємо успіхів!

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области