16 ноября 2022 г.
ЗАРАДИ ЛЮБОВІ ДО РЕГБІ: ЖІНОЧА ЗБІРНА ОДЕСИ ПРОДОВЖУЄ РЕГУЛЯРНІ ТРЕНУВАННЯ
Жіноча збірна Одеси, яка цього року вчетверте поспіль здобула титул чемпіона України з регбі-7, вже давно могла собі дозволити піти у відпустку, але ні, дівчата продовжують тренуватися.
Як розповіла Rugby.od.ua головна тренерка команди Крістіна Катілова, збірна Одеси досі тренується у режимі чотирьох занять на тиждень.
Зважаючи на те, що через повномасштабну війну в Україні багато дівчат залишили країну та грають у інших чемпіонатах (Дар’я Яроцька, Оксана Арнаут, Анастасія Кузьміна, Ганна Іваницька, Валерія Павленко, Марія Яковишена, а пізніше – Анастасія Крижановська та Тетяна Тарасюк), певні труднощі з кількістю регбісток на тренуваннях є, але наразі команда не готується до якихось змагань, а просто продовжує працювати на ентузіазмі – заради любові до регбі та підтримання хорошої фізичної форми.
rugby.od.ua