Новость подробно
16 ноября 2022 г.

Ольга Суркова: Головне досягнення саміту - нові знайомства і міжнародні відносини, які дають великі можливості для спілкування і допомоги

Своїми враженнями про Міжнародний Жіночій Саміт з Регбі поділилася представниця України Ольга Суркова - керівниця комітету жіночого регбі Федерації регбі України.

«Це були найкращі 5 днів! Я наче попала у мотиваційний потік міжнародного розвитку жіночого регбі.

Головним досягненням цього саміту, я вважаю, нові знайомства та міжнародні відносини, які дають великі можливості для спілкування та допомоги.

Україна у світовій регбі родині й для мене була велика відповідальність представляти мою країну!

На саміті було розглянуто основні шляхи залучення нових гравців, нових інвесторів, підтримка та розширення проектів для дітей та молоді, професійний підхід роботи з командами та залучення інвестицій для розширення жіночого регбі-15, а також запровадження програм які допомагатимуть тренерам, гравцям, менеджерам та лікарям.

У жіночому регбі в Україні нам є над чим працювати та куди рости й рухатися. Ми маємо проблему з популярністю регбі в нашій країні, а це фундамент!

Регбі повинно привертати увагу через масові заходи популяризації:

- шкільні програми;

- дитячі школи;

- кваліфікацію тренерів, яка повинна змінитися.

Таке навчання повинно проводиться в індивідуальній та колективній формі. У Франції я створила проєкт, який допоможе с цим питанням і я обов’язково привезу його до України! Бо тренер - це головна особа, яка може виховувати здорове і сильне покоління.

Також дуже важливим для українського регбі є створення фінансових кейсів, які будуть приваблювати партнерів та спонсорів. Регбі повинно стати бізнесом, який приносить вигідні умови спонсорам і командам.

Медіа має бути на високому рівні. Ми повинні мати свою медіа групу і залучати аудиторію. Зараз наші гравці грають по всьому світу і вони вже є послами українського жіночого регбі, які влилися в інші міжнародні родини й популяризують українське регбі.

Для мене мотивацією рухатись далі є приклад українських спортсменок, які не втрачають ігрової практики, тренуються й грають, навіть у жахливий період війни.

Наступного року ми готуємо план підготовки та маємо надію на позитивний результат.

Вірю в нашу Перемогу! Слава Україні!

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области