Новость подробно
26 октября 2022 г.

Вадим Гутцайт на Конференції міністрів спорту закликав до нових санкцій: Ми не повинні терпіти лицемірний російський «нейтралітет»

Світ протягнув Україні руку допомоги, проте він може зробити більше, щоб ефективніше протистояти російській військовій агресії, врятувати життя українців і відновити справедливість. З такою заявою Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт звернувся на Конференції міністрів Ради Європи, яка проходить в Анталії.

Він проінформував колег про тяжкі втрати сфери фізичної культури та спорту в цій війні. На полі бою та від ворожих обстрілів мирних міст загинули вже  154 спортсмени та тренери. Ворог знищив 22 і пошкодив 113 спортивних об’єктів. Однак попри все українські спортсмени продовжують виступати й здобувати найвищі нагороди у міжнародних змаганнях.

Країни-партнери допомогли спортсменам України продовжувати тренуватися, а Національному антидопінговому центру України — зберегти національну антидопінгову програму. Вадим Гутцайт подякував за підтримку і закликав до нових рішучих кроків.

Зокрема, відсторонити національні спортивні органи рф та рб від міжнародних спортивних федерацій. Позбавити всіх пов’язаних з країнами-агресорками осіб впливу на міжнародні спортивні федерації: усунути їх від правлінь та організаційних комітетів. Заборонити участь представників рф та рб у міжнародних змаганнях у будь-якому статусі, не допустити трансляції спортивних змагань у цих країнах.

Він закликав вжити ці заходи саме зараз, адже 2023 рік буде відбірковим до Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. Країни-агресорки роблять все, щоби повернутися у міжнародний спорт.

Водночас президент Олімпійського комітету росії, порушуючи Олімпійську Хартію, вихваляє неспровоковану війну проти моєї країни та заявляє, що російські спортсмени, в тому числі й члени національних збірних, мають честь брати участь у цій війні. Для нас це неприйнятно. Ми не повинні терпіти лицемірний російський «нейтралітет», поки їхні бомби та ракети розриваються на мирних вулицях українських міст», — заявив Вадим Гутцайт.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области