Новость подробно
21 октября 2022 г.

Олександр Березанський: «Загальні враження від чемпіонату України з регбі-7 хороші та позитивні»

Головний тренер РК "Антарес" Олександр Березанський дав інтерв'ю та розповів про враження від сезону 2022 у цей непростий для країни час.

- Ваше враження від Чемпіонату України з регбі-7 сезону 2022?

- Загальні враження від чемпіонату України з регбі-7 хороші та позитивні. Інакше не може бути в наш час. Але все ж таки є ціль та водночас мрія, щоб рівень регбі в Україні по всім критеріям ріс тільки вгору. Це стосується як дорослих гравців, так і гравців та тренерів в дитячих командах. Обов’язково з використовуванням якісного та професійного суддівства. Також хотілося б, щоб був прогрес в чіткості організації та проведенні різноманітних турнірів, тим паче, що майже всі головні, представники ФРУ, головні комісари та організатори ЧУ в минулому - регбісти. Бажано, щоб приділяли увагу та проводили аналіз суддівству після змагань.

- Наскільки ви задоволені грою та результатом команди?

- Якщо питання в задоволенні якості гри команди на полі , то в принципі залишився задоволений. Якість гри у нас більшою мірою є любительською. Але ми намагаємося працювати над підвищенням технічних та фізичних якостей кожного гравця на тренуваннях на скільки це можливо. Важливий фактором є популяризація та любов до гри - вона присутня. бажання тренуватися та розвиватися є у гравців, це саме головне. Команда посіла шосте місце на ЧУ з регбі 7. Задоволений насамперед тим, що команда РК "Антарес" взяла участь в ЧУ з Регбі-7 2022 року. Наразі це є для нас успіхом. Також відзначу наших новачків, які стали дебютантами та в перше у своєму житті вийшли на регбійне поле, ще й одразу в офіційних матчах.

- Чи є гравці з команди, які зараз стали на захист країни, як ви підтримуєте зв'язок?

- Так, такі гравці є в нашій команді і їх не мало. З даної кількості людей, майже всі є гравцями основного складу РК "Антарес". Деякі представники Національної Збірної України з регбі-15. Ми дуже пишаємося, що серед нас є такі захисники та патріоти України.

Зв’язок підтримуємо завжди та в будь-який час. При необхідності допомагаємо матеріально, тим хто цього потребує.

- Сезон завершено, який він був для вашої команди? Зробіть короткий підсумок сезону 2022.

- Коли стало відомо про відновлення Чемпіонату України, то всі гравці прийняли цю новину з радістю. Команда провела за два з половиною місяці до чемпіонату перший за пів року загальнокомандний збір. На ньому обговорили план тренувань на сезон.

Початок передсезонної підготовки до ЧУ з регбі- 7 ми почали з певної роботи по залученню нових гравців до нашої команди . Це відбувалося за два місяці до змагань. Після довгої паузи, почали з двох тренувань на тиждень. Невдовзі додали третє тренування. Гарним фактором стало те, що ми мали змогу тренуватися на стандартному полі. Досвідчені гравці працювали в загальній групі з новими гравцями та обмінювались досвідом з ними. Підсумок: команда РК "Антарес" залишилася в вищому дивізіоні з регбі-7.

- Які подальші плани для команди? Як буде запланований тренувальний процес в непростих умовах війни?

-  Подальший план на сезон буде залежати від ситуації в нашій країні. Оскільки головна ціль це збереження цілісності та суверенітету нашої Держави. При відповідних умовах обов'язково продовжуватимемо тренування на стандартному полі. Якщо ні, будемо тренуватися два-три рази на тиждень в ігровому залі. Кількість тренувань, на жаль, напряму залежить від фінансових можливостей клубу. Через те, що в столиці України єдиний регбійний стадіон - це "Спартак" і він далеко не в найкращому стані. При всьому цьому, наша ціль - збільшення кількості гравців РК "Антарес" на тренуваннях та підвищення рівня команди, як в грі у захисті, так і в грі у нападі . Чекатимемо з нетерпінням ігрового сезону та загальної перемоги на всіх фронтах.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области