Новость подробно
27 сентября 2022 г.

У Новій Долині відбувся майстер-клас з регбі-5

Тренерки жіночої збірної Одеси Крістіна Катілова та Марина Кишмар не лише приділяють достатньо уваги своїй команді, яка сподівається взяти участь у чемпіонаті України, а й працюють із поколінням, що підростає. І мова не лише про вихованців одеської школи «Лідерс», а й про школярів із села Нова Долина (Авангардівська громада).

Саме для них сьогодні було організовано майстер-клас з регбі-5 (безконтактна версія регбі) для трьох десятків дітей і місцевих вчителів.

Завдяки допомозі Федерації регбі Одеської області та Одеської регбійної спілки, у школярів з Нової Долини тепер є і спеціальні регбійні м’ячі для регбі-5, і необхідний інвентар для тренувань та проведення ігор. Отже, географія регбі-5 продовжує розширюватися, незважаючи на війну в Україні. Українці – незламна нація, а діти – наше майбутнє, отже, ми всі маємо продовжувати жити та будувати майбутнє як дітей, так і країни в цілому.

rugby.od.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области