Новость подробно
23 сентября 2022 г.

У Великодолинському відбувся семінар з регбі-5 для вчителів фізкультури ЗЗСО, ліцеїв та гімназій кількох ОТГ

Федерація регбі Одеської області та Одеська регбійна спілка провели перший під час повномасштабної війни в Україні семінар з безконтактної версії регбі – регбі-5 (тег-регбі): на майданчику Великодолинської ДЮСШ викладачі фізичної культури Великодолинських ЗЗСО №1, №2, №3, Молодіжненського ЗЗСО, Йосипівського ліцею, Барабойської гімназії, Роксоланівської гімназії, Новоградківської гімназії, Дальницького ліцею та Доброолександрівського ліцею отримали теоретичні знання та практичні навички гри у регбі-5, яка, як відомо, є дуже популярною в Одесі протягом більш ніж десяти років.

Зараз, під час війни, одеські школярі не мають можливості тренуватися у спортзалах своїх шкіл та грати турніри з регбі-5, а от представники різних об’єднаних територіальних громад, які навчаються у режимі «офлайн», цілком можуть урізноманітнити свої уроки фізичної культури та навіть проводити невеликі турніри з тег-регбі.

Як розповів Rugby.od.ua тренер та педагог Олег Добровольський, який і проводив семінар у якості представника Дитячої регбійної ліги Одеси, вчителям вищезазначених навчальних закладів дуже сподобалося регбі-5. Вони не лише візьмуть на «озброєння» цей вид регбі для своїх учнів, а й, певно, самі з задоволенням гратимуть із підопічними.

Додамо, що Федерація регбі Одеської області за приємною традицією презентувала усім школам, представники яких були учасникам семінару, спеціальні регбійні м’ячі для гри у регбі-5.

rugby.od.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области