Новость подробно
05 июля 2022 г.

Рекомендації МОК щодо відсторонення російських і білоруських спортсменів діятимуть до перемоги України

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт в ефірі телемарафону «Єдині новини» підбив підсумки візиту до України президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха: він запевнив у подальшій підтримці України.

Зокрема, Томас Бах заявив, що рекомендації МОК щодо відсторонення російських і білоруських спортсменів від міжнародних змагань діятимуть до перемоги України у війні.

Крім того, залишається в силі заборона росії приймати на своїй території міжнародні змагання терміном до 2025 року. «Підтримка Томаса Баха і всього Міжнародного олімпійського комітету для нашого спорту і загалом для країни дуже важлива. Її обсяги вражають. Я дякую пану Томасу Баху за візит, він пройшов на найвищому рівні», — сказав Вадим Гутцайт.

Як повідомлялося, МОК потроїв фонд підтримки, створений з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, до 7,5 млн дол. Крім того, МОК планує провести спеціальну донорську конференцію для збору коштів на відбудову спортивної інфраструктури, яка постраждала внаслідок російського вторгнення. Наразі це 101 об’єкт, приблизний обсяг збитків складає 140 млн дол.

Під час візиту до України Томас Бах зустрівся з Президентом Володимиром Зеленським. Разом з Вадимом Гутцайтом та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою поспілкувався з українськими спортсменами та відвідав частково пошкоджений російським обстрілом спорткомплекс «Авангард» у Києві.

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области