Новость подробно
01 июня 2022 г.

Вадим Гутцайт: «Проти росії та білорусі запроваджено вже 125 спортивних санкцій. Наша мета — повна ізоляція»

Станом на 30 травня запроваджено вже 125 санкцій проти росії та білорусі в галузі спорту. Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт у Facebook.

Санкційні обмеження спрямовані на виключення рф та рб з міжнародних спортивних організацій, позбавлення їхніх спортсменів права брати участь у міжнародних змаганнях, а також позбавлення права проводити міжнародні змагання на території цих країн. 

«За дорученням і в координації з Офісом Президента України Мінмолодьспорт працює над посиленням санкційного тиску на країни, які здійснюють повномасштабну збройну агресію проти України. Наша мета — повна ізоляція росіян та білорусів від світового спорту вищих досягнень, допоки не буде відновлена територіальна цілісність України та не будуть відшкодовані усі завдані ними збитки», — наголосив Міністр Вадим Гутцайт.

Зокрема, в галузі олімпійських видів спорту проти росіян та білорусів запроваджено 43 санкції, неолімпійських видів спорту — 68 санкцій, паралімпійських — 12 санкцій, а також 2 спільні санкції для олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Серед найвідчутніших — заборона брати участь у Всесвітніх Іграх 2022, які відбудуться 7-17 липня у Бірмінгемі (США). 

Міжнародний паралімпійський комітет відсторонив спортсменів паралімпійських комітетів рф та рб від зимових Паралімпійських ігор в Пекіні та ухвалив рішення не допускати збірні команди цих країн до участі у 10 паралімпійських видах спорту. 

Російські і білоруські збірні усунено від участі у ХХIV літніх Дефлімпійських Іграх, що відбувалися у Кашіас-Ду-Сул (Бразилія). Санкції також запровадили Європейська спортивна організація глухих (EDSO), Міжнародна федерація баскетболу (FIBA), Міжнародна федерація тенісу (ITF), Міжнародна федерація карате (WKF), Міжнародна федерація тхеквондо (ITF), Міжнародна федерація дзюдо, UEFA та інші спортивні міжнародні організації.

«Ми перебуваємо у тісній взаємодії з усіма міжнародними федераціями, щоби цей перелік поповнювався й надалі. Санкції, зокрема у спорті, — це результат хороброї боротьби наших захисників і захисниць та великих зусиль, які докладають Президент Володимир Зеленський, Андрій Єрмак та вся команда Офісу Президента на дипломатичному рівні. Весь світ це бачить і підтримує нас», — додав Вадим Гутцайт.  

mms.gov.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области