Новость подробно
17 марта 2022 г.

Німецька федерація регбі виступає проти війни в Україні!

У суботу, 19 березня, перед початком гри чемпіонату Європи з регбі-15 дивізіону «Трофі» між національними чоловічими збірними Німеччини та Швейцарії, обидві команди вишикуються у синьо-жовтих футболках для виконання національних гімнів. На футболках також буде напис «Tackle Rasicm» - відповідність кампанії, розпочатій DRV.

Крім того, під час гри на території культурно-спортивного центру Martinsee в Гойзенштаммі проходитиме збір пожертвувань для регбійної спільноти України та організації, що займається питаннями боротьби проти расизму.

50 відсотків усіх пожертвувань, зібраних в цей день, підуть на збір коштів для регбі-спільноти України. Більше інформації тут:

https://newsletter.rugbyeurope.eu/i/GIs9GuNfk8O2SGyvOwCJ1O7EWMFN8wCJ2b3Sa1BGlRo

Інша половина пожертв піде на користь Фонду Amadeu-Antonio, діяльність якої спрямована на зміцнення демократичного громадянського суспільства, яке послідовно протистоїть правому екстремізму, расизму та антисемітизму.

www.rugby-verband.de

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области