Новость подробно
08 марта 2022 г.

Уряд України підтримує дії НОК України та міжнародної олімпійської спільноти

Відбулась робоча розмова президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Президент НОК поінформував Дениса Шмигаля щодо конкретних кроків, які вже вжили Національний олімпійський комітет у тісній співпраці з президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом, та спортивною світовою спільнотою.

Зокрема, створення МОКом Фонду солідарності для підтримки українських спортсменів є безпрецендентним в олімпійській світовій історії рішенням. Кошти фонду планується направити для організації участі українських спортсменів у всіх без винятку міжнародних і європейських змаганнях, та тренувальних зборах і для забезпечення їх гуманітарних потреб. Координація роботи новоствореного Фонду солідарності олімпійської спільноти та українського спорту доручена президенту НОК України Сергію Бубці.

Вже створено оперативні штаби в Україні та в Лозанні які здійснюють збір інформації, потреб і надають безпосередню допомогу. Виконання цієї роботи ведеться у співпраці з Міністерством молоді та спорту України і національними олімпійськими федераціями.

Очільник Уряду наголосив, що наші спортсмени повинні мати можливість представляти свою країну на запланованих міжнародних стартах та підтвердив максимальну підтримку дій у цьому напрямку.

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области