Новость подробно
03 марта 2022 г.

Вже більше 100 міжнародних спортивних федерацій підтримали Україну та ввели санкції проти РФ і Білорусі

За 7 днів, як Росія оголосила повномасштабну війну Україні, світова спільнота стає нам надійним щитом у підтримці. Дякуємо міжнародним федераціям, які позбавляють агресорів своєї ідентичності та чинять супротив їм разом з нами.

Окрім недопуску РФ і Білорусі до змагань/відібрання у них національних символів, тисячі людей з різних куточків світу вмикають український гімн під час спортивних змагань, вивішують український прапор та вболівають за Україну.

До речі, нещодавно Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт звернувся до керівників міжнародних спортивних федерацій, в яких пріоритетність визначається за рейтинговим принципом участі у низці змагань протягом відповідного року, враховувати рейтинг українських спортсменів за результатами їх участі у попередніх аналогічних змаганнях та не застосовувати до всеукраїнських спортивних федерацій і особисто до спортсменів штрафних санкцій за їх неучасть у міжнародних стартах. Впевнений, всі мене почули.

Усе буде Україна!

Міністерство молоді та спорту України

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области