Новость подробно
08 февраля 2022 г.

Команда МСК «Дніпро» (Черкаси) з регбі-7 готується до участі у Першій лізі Чемпіонату України

Головний тренер команди МСК «Дніпро» з регбі-7 Роман Надточій розповів про підготовку до старту нового сезону та у яких змаганнях планують взяти участь доросла та дитячо-юнацькі колективи.

– Романе, насамперед підведіть підсумки виступу команди у 2021 році?

– Минулого року склад команди не змінювався, а тому гравці набиралися ігрового досвіду та покращувалася командна взаємодія. Як результат, МСК «Дніпро» подолав відбірковий тур та пройшов до фінальної частини Чемпіонату України з регбі-7 серед команд Першої ліги. У фінальному турі, зазнавши лише однієї поразки в чотирьох іграх, команда МСК “Дніпро” посіла 5 місце. Варто зазначити, що гравці нашої команди також брали участь в Універсіаді України з регбі-7, де за кількістю набраних балів, посіли 3-тє місце.

– Коли почали підготовку до змагань нового сезону і що включає у себе навчально-тренувальний процес?

– Підготовка команди до сезону проходить в борцівському та тренажерному залах. На початку березня заплановані навчально-тренувальні збори, в рамках яких плануємо провести кілька спарингів. Гравці команди тримають свою спортивну форму на високому рівні. Більшість регбістів нашої команди, з дитинства займаються греко-римською боротьбою та регулярно беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

– У складі головної команди є поповнення, чи ставка робиться на перевірених регбістів?

– Основний склад, це гравці 18-22 років, які будуть вже третій рік виступати за одну команду. В заявку також потрапили 2 нові гравці, які мають високий потенціал та рівень спортивної підготовки.

– У 2022 році у яких змагання з регбі-7 плануєте взяти участь?

– Цього року регбійна команда МСК “Дніпро” братиме участь в Першій лізі Чемпіонату України з регбі-7.

Черкаси пройшли довгий шлях від зародження регбі з 2010 року. Численні змагання з пляжного, студентського та олімпійського регбі-7, засвідчили що міська влада та навчальні установи, зацікавлені в розвитку цього виду спорту. В місті вже другий рік функціонують дитячі гуртки з регбі, які рівняються на високий потенціал гравців основної команди. Тому перед регбійною командою МСК “Дніпро”, в цьому році стоїть завдання, посісти призове місце Чемпіонату України з регбі-7.

– Ви говорили, що планується участь команд з Черкас і області у дитячо-юнацьких змаганнях з регбі-7. Які кроки у цьому напрямку зроблені?   

– Цього року, вперше в Дитячо-юнацьких змаганнях з регбі, візьме участь команда з Черкас. Федерація регбі Черкаської області робить важливі кроки з розвитку дитячо-юнацького регбі в регіоні. В Черкасах в багатьох школах були проведені майстер-класи з регбі-5, а в двох з них відкрились постійно діючі гуртки з регбі. В м. Сміла також діє дитяча секція з регбі, яку тренує колишня гравчиня збірної України з регбі-7 Марина Міщенко.

cherkassy-sport.com

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области