Новость подробно
19 декабря 2021 г.

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ З АУТИЗМОМ!

Одним з найважливіших завдань керівництва державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» в соціально-гуманітарному напрямку діяльності є подальше покращення інклюзивних та безбар'єрних умов для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. На «Олімпійському» кожен день відбувається щось цікаве.

19 грудня в день святителя Миколая Чудотворця керівництво Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні відвідало спортивні заняття дітей з аутизмом. Цим проєктом опікується благодійна організація «Спорт заради миру» та її керівник Мартіашвілі Наталя Іванівна. Тренувальним процесом керує головний тренер проєкту Копилова Ліана Валентинівна та тренер Модлінська Марія Ігорівна.

Діти та їх батьки мали змогу дізнатися, що таке регбі та пограти регбійними м’ячами.

По завершенню тренування президент Фонду, майстер спорту СРСР з регбі Леонід ДЕЙНЕКО вручив всім дітям багато чудових новорічних подарунків від Посольства Франції в Україні, Національного Олімпійського комітету України та «UKRSIBBANK». А тренери отримали в подарунок регбійні м’ячі для подальших спортивних занять.

Побажаємо дітям міцного здоров’я, щастя та веселих Різдвяно - Новорічних днів!

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области