Новость подробно
13 сентября 2021 г.

Всеукраїнські студентські ігри 2021 року

20 вересня 2021 року в м. Полтава за підтримки Спортивного комітету України в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г Корецького відбудуться Всеукраїнські студентські ігри, які приурочені до Міжнародного дня студентського спорту.

Захід проводиться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України на 2021 рік з метою стимулювання розвитку та популяризації спорту серед студентства.

У програмі Ігор заплановано проведення змагань з ігрових видів сорту – футзал, флорбол, спорт з літаючим диском, американський футбол (флагфутбол).

Запрошуються студентські команди з регбі взяти участь у Всеукраїнських студентських іграх-2021 (контактна особа – Роксана Касумова, 0639375279).

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области