Новость подробно
12 сентября 2021 г.

«Минуло 11 років після мого знайомства з регбі і я вже не уявляю життя без нього», - лейтенант поліції Анастасія Пряха

З нагоди Дня фізичної культури та спорту поліцейська розповіла про свій спортивний шлях і початок кар’єри правоохоронця, досягнення та головні життєві принципи.

Анастасія Пряха нещодавно закінчила Національну академію внутрішніх справ і розпочала службу у Голосіївському управлінні поліції на посаді дізнавача. Анастасія понад десять років професійно займається регбі та має звання кандидата у майстри спорту. Найзначніші змагання для дівчини були у 2018 році, коли її команда взяла участь у Чемпіонаті Європи Ю-18, який відбувся у Франції.

Коли до четвертого класу школи, де навчалася майбутня спортсменка, завітав тренер по регбі з цікавою розповіддю, Настя вирішила піти на перше тренування, й вже більше десяти років дівчина «живе» змаганнями та тренуваннями.

На питання про початок поліцейської кар’єри Анастасія Пряха каже, що спорт дав свій відбиток на обрання професії:

«Регбі - командна гра, де кожна з нас викладається на сто відсотків. Дуже важливо відчувати за спиною надійний тил. Головні принципи регбі: повага, підтримка і командний дух, на цьому побудована вся гра. Цілеспрямованість, бажання працювати на результат, дисципліна та почуття справедливості, які в мені витренували заняття з регбі, це основні якості, що притаманні справжньому поліцейському. Тому я вирішила розвивати навички та здібності правоохоронця і у 2015 році вступила до юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва, а у 2017 - Національну академію внутрішніх справ».

Анастасія розповідає, що поєднувати тренувальний процес зі службою не завжди легко, часто дівчині доводиться працювати індивідуально.

«Потрібно полюбити регбі всім серцем і отримувати задоволення від гри. Минуло одинадцять років після мого знайомства з цим видом спорту і я вже не уявляю своє життя без нього», - додає поліцейська.

Відділ комунікації поліції Києва

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области