Новость подробно
08 апреля 2021 г.

Крок до нового життя. На баланс Києва передали спортивну базу “Спартак”

Учбово-спортивна база “Спартак” на Куренівці (вул. Кирилівська, 105), яка перебуває в аварійному стані і потребує капітального ремонту, отримала шанс на нове життя. Кабмін передав комплекс до сфери управління КМДА. Місто вже давно заявляло про готовність фінансувати його реконструкцію і оновлення, як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Нємчинов.

За його словами, в умовах децентралізації ключові завдання із збереження дитячо-юнацьких шкіл покладаються на місцеві органи влади, а сьогодні матеріально-технічна база учбово-спортивної бази “Спартак” потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання.

"Визначення Київської міської адміністрації уповноваженим органом управління учбово-спортивної бази “Спартак” сприятиме ефективному використанню державного майна, прискоренню реалізації прав держави, як власника на таке майно через відповідний суб’єкт управління, та забезпеченню подальшої передачі його у власність територіальної громади м. Києва, з метою збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовки спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту та покращенню матеріально-технічної бази фізичної культури та спорту м. Києва”, – зауважив Нємчинов.

Він додав, що наразі на спортбазі “Спартак” займаються понад 2230 дітей – там функціонує 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 2 з них – спеціалізовані (проводяться заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту), які фінансуються за рахунок бюджету Києва. 

Нагадаємо, місто вже давно заявляло про готовність зберегти спорткомплекс “Спартак” – фінансувати його реконструкцію і оновлення як цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем.

bigkyiv.com.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области