Новость подробно
06 марта 2021 г.

В Ірпені обрано нового очільника Федерації регбі Київської області

Сьогодні в Ірпені пройшла звітно-виборча конференція Федерації регбі Київської області, де новим очільником було обрано Віталія Краснодемського, який народився і виріс в Ірпені і де починав свій шлях у регбі.

Як відомо, до цього чотири роки посаду президента ФРКО обіймав Сергій Брюзгін, який сьогодні по-дружньому потис своєму колезі руку і побажав плідно працювати і розвивати цей вид спорту на Київщині!

У роботі конференції участь взяли Володимир Тарасов — директор Ірпінської ДЮСШ, член виконкому ФРКО, голова Комітету з організації та проведення змагань ФРУ — В’ячеслав Калитенко, Сергій Брюзгін — президент ФРКО (2012-2016 рр., 2017-2021 рр.), виконавчий директор ФРУ — Олександр Власюк, Ігор Малинський — голова відділення НОК України у Київській області, а також очільник Ірпеня — Олександр Маркушин, який з напутніми словами привітав учасників цього заходу перед початком роботи конференції ФРКО і під час поздоровлення новообраного президента ФРКО.

noc.org.ua

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 сентября 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Видео галерея к новости «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области