Новость подробно
19 октября 2020 г.

РК «КИЇВСЬКІ СОКОЛИ»: Інтенсивні тренування з регбі від французького тренера на полях МАУП – це унікальна можливість для кожного гравця!

Інтенсивні тренування з регбі від французького тренера на полях МАУП – це унікальна можливість для кожного гравця РК «Київські соколи».

Тренування проводить Jean-Baptiste Alix, щонеділі. Жан Батіст жартома зазначає: «Я не знаю ніякої іншої методики, окрім французької».

А ми кажемо своїм вихованцям, що вони мають унікальну нагоду стати кращими завдяки професійним методикам, якими володіє французький тренер, вихованець регбійного клубу «Perigueux», який має 100-літню історію.

Спортивний директор РК «Київські соколи» Олег Сморчков: «Я мав можливість спостерігати, як тренуються діти в Італії, Франції, Нідерландах, Німеччині, тому наше завдання – у клубі створити дітям максимально європейські умови. Починаючи від якісного поля і звичайно ж основне – професійні тренери, які можуть привити цінності регбі».

Rugby club «KYIV Falcons»/ Регбійний клуб «Київські Соколи»

Борьба с голодом
 
Get into Rugby
21 июня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Видео галерея к новости «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 сентября 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Видео галерея к новости «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний Олімпійський комітет України
 
Сайт Всемирной Федерации Регби
 
Rugby Europe
 
Федерация регби Одесской области